Akademia Smaku Bosch - Serwis contentowy dla marki Bosch

Dwuletnia praca nad projektem Akademii Smaku Bosch. W kampanii byłem odpowiedzialny za egzekucję świadczeń influencerów, w tym uczestnictwo w planach filmowych. W ramach kampanii współpracowałem z Mateuszem Gesslerem, Sonią Bohosiewicz, Dorotą Szelągowską. We współpracy z agencją Insignia.

Zadanie: Tworzenie contentu, promocja platformy z przepisami marki Bosch – Akademia Smaku Bosch, liczne konkursy i aktywacje.

Rozwiązanie:  W 2018 roku współpraca z Mateuszem Gesslerem oraz Sonią Bohosiewicz w ramach kampanii #ZaczynaSięWKuchni. W 3 edycjach kampanii rozbudzaliśmy kulinarną wyobraźnię odbiorców i budowaliśmy zaangażowanie poprzez liczne aktywacje.

W Akademii Smaku 2019 Akademia Smaku przeszła metamorfozę i poza sekcją kulinarną pojawiała się na niej sekcja wnętrzarska pod przewodnictwem Doroty Szelągowskiej. Celem tych działań, było pokazanie sprzętu marki Bosch od strony designu i jego zagospodarowaniu we wnętrzach. Oprócz inspiracji wnętrzarskich na Akademii Smaku mogliśmy także śledzić remont kuchni Mateusza Gesslera, którym kierowała oczywiście Dorota. Gwiazdy relacjonowały przebieg remontu na swoich social media, a następnie dzieliły się efektami finalnymi.

Kampania obejmowała także aktywację oraz konkurs związaną jesiennymi przetworami, której opiekunem został Mateusz – Pokaż skarby swojej spiżarni.

Media: Instagram, Facebook

View this post on Instagram

Ile razy miałyście tak, że #leniważona sprzedała Wam pomysł na sprytny wypiek, ale Wasz stary… sprzęt nie podołał? I z leniwego przepisu zrobiła się czasochłonna katorga? 🏋️♀️No to od dzisiaj koniec z tym! Bo mam dla Was #KONKURS, w którym do wygrania czeka nowiutki, wielozadaniowy i sprzyjający Waszemu lenistwu sprzęt Bosch o wartości 10 000 zł 🤭 A co musicie zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Dodajcie na Instagramie film, zdjęcie i w opisie napiszcie Waszą historię miłosną, która kojarzy się z gotowaniem i karmieniem bliskich. Dodajcie #MiłośćZaczynaSięwKuchni i oznaczcie profil @boschhomepl, żebym mogła odnaleźć Wasze zgłoszenia!

A post shared by S o n i a Bohosiewicz (@soniabohosiewicz) on

Kochani! 💪Mogę wreszcie zacząć chwalić się moim własnym mieszkaniem! 💪 Do tej pory pokazywałam plany, szczegóły, a teraz…

Opublikowany przez Dorotę Szelągowską Poniedziałek, 19 sierpnia 2019

View this post on Instagram

#Konkurs Kiedy w kuchni praca wre, efekt może być jeden! Istny groch z kapustą! 😉 A może Wy macie jakieś tradycyjne przepisy z wykorzystaniem kapusty? Takie które kojarzą Wam się ze smakami dzieciństwa? ❗️Koniecznie podzielcie się nimi na Instagramie. Dodajcie zdjęcie z #TradycjaZaczynaSięwKuchni i napiszcie z jaką historią kojarzy Wam się ten przepis. Oznaczcie @boschhomepl i nie zapomnijcie zapoznać się z regulaminem konkursu, który dostępny jest na stronie: htpps://akademiasmaku.pl/tradycja/regulamin W poście dodajcie klauzulę „oświadczam, że akceptuję regulamin konkursu”❗️ Powodzenia! Do wygrania sprzęt marki Bosch o wartości 10 000 zł. Ps. Nie inspirujcie się tym zdjęciem za bardzo i do szatkowania używajcie tarcz OptiMUM’a 🙂 #Bosch #Tradycja #TradycyjnyPrzepis #Konkurs #AkademiaSmaku #Kapusta

A post shared by Mateusz Gessler (@mateuszgessler) on